Kutsal Bağlantı Elemanları Ve Teknik Hırdavat

Ana sayfa > Kutsal Bağlantı Elemanları Ve Teknik Hırdavat

KUTSAL BAĞLANTI ELEMANLARI VE TEKNİK HIRDAVAT

1962 Yılında otomotiv yedek parça sektöründe faaliyet gösteren Kutsal Bağlantı Elemanları ve Teknik Hırdavat hızla gelişen otomotiv pazarından çekilerek satışını devam ettiği bağlantı elemanları ve teknik hırdavat pazarını büyüterek sektörün en üst sıralarında yerini almış ve oluşturduğu yenilikler ve teknolojik değişikliklerle öncülük etmiştir. 50 Yıllık iş ve piyasa tecrübesiyle, uzman personeliyle, kalite felsefesini her daim ön planda tutarak pazarlama yaptığı ürünlerde uygun fiyat, yüksek kalite ve iyi hizmet mantığını mutlu müşteri kitlesine dönüştürmeyi ilke edinmiştir.

Çeşitli sektörlerde pazarlama faaliyeti gösteren firmamız başlıca otomotiv, beyaz eşya, ağır sanayi, makine imalatı, mobilya ve inşaat sanayi olmak üzere daha bir çok sektörde ürünleri ile hizmet etmektedir.

Kutsal Bağlantı Elemanları ve Teknik Hırdavat teknolojik yenilikleri takip eden, uygulayan, kaliteli ürünü uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti ilkelerini benimseyen yapısıyla ''Başarı ayrıntılarda saklıdır.'' düsturunu göz önünde tutarak siz değerli müşterilerimizin de desteği ile yolumuza devam etmekteyiz.